Květen 2010

Další žblepty

24. května 2010 v 19:39 | Jul |  *About me*
by enny
Nejspíš bych Vás mohla nudit další várkou nesmyslů, ale t co právě teď napíšu je krutá tealita. Nevím jestli já, nebo sestra, ale prostě jedna z nás "oddělala" noťas, což znamená, že kapču můžu začít psít znovu. Nicméně- zprovoznili jsme počák a hádejte co?! Kapitola v něm zůstala! Takže mám obě verze.
Tento víkend jsem byla na závodech, které nedopadly nejhůř, ale co bylo horší, ta pipka jedna namyšlená povyhrávala všechno co mohla! Grrr...Strašně mě to sere! Ale podle statistiky co jsem viděla má výkyvy jak něco, takže nemám až takový strach, že jí to dlouho vdrží.....Popravdě doufám, že brzo zase sletí dolů.Dále. maminka mě má velice ráda a koupila mi nové plavečky, lteré jsou schválené Finoou. (pod perexem)
Oddělovač

Nuda

17. května 2010 v 19:50 | Jul |  *About me*
Jak už jste si všimli, názvy mých článků jsou den ode dne čím dál tím víc smyslnější. Nicméně, nepřišla jsem napsat článek o tom, jak se bez mého miláčka (Pc) strašně nudím. Přišla jsem se pochlubit, že povídku, alespoň její část, mám přepsanou.
Nevím jak u vás, ale tady ve Zlínském kraji to vypadá na povodně...Doufám, že nám kvůli tomu přesunou KPŽtky...Kéžby...Aspoň by mi do té doby přišly....To tu prozatím nebudu psát...=) Já vím, jsem hrozná. Asi to vypadá, že se něčím chci pochlubit, což je z části taky pravda, ale prozatím to na sebe nekecnu.
Nějak často teď sedím v obýváku a neustále střídám MTVčka- dance, normální a ještě jakési...Neustále tam hrají jednu písničku a ta se mi celkem i dostala pod kůži. (pod perexem)
Oddělovač

A je to v háji!

16. května 2010 v 18:26 | Jul |  *About me*
Myslelajsem, že už konečně o víkendu budu mít počítač...Myslela jsem, že už konečně dopíšu kapitolu...Ale jak už se říká, myslet znamená ho*no vědět. Počák není stále opravený, ale naštěstí mám hodnou sestřičku, která mi tu nechala noťas. Něco z kapitoly si napíšu sem a pak to smíchám s tím, co mám v Pc, avšak můžu jen doufat, že to tam zůstalo.

Nicméně, zaměstnala jsem nebohou Andy z LW, aby mi udělala arty, a že jsem se pořádně rozjela! Prozatím mi bude děla minimálně 8 artů a v brzké době na ni čekají další. Btw, když se ještě vrátím k těm povídkám, každá verze je naprosto jiná, takže opravdu doufejte, že ta první se v tom Pc najde, protože je tam ta nejdůležitější část, kterou jsem prozatím byla zdechlá napsat a možná ji už tak ani nenapíšu! Takže co by vyplynulo z toho, kdybych ji tam neměla. Ztratila                  bych tu nejdůležitější část co kdy mohla u mě existovat a neměla bych z čeho vybýrat.

No nic, už Vás tady nebudu otravovat.

Bye!

Help!

10. května 2010 v 10:59 | Jul |  *About me*
sharon-bloom- smile
Je mi líto, ale na dobu neurčitou sem nebudu přidávat žádné články- nejede mi PC. Kapitolu už jsem měla skoro dopsanou, ale asi se mi smazala, nebo dokonce smaže. No nic, pokusím se ji někam přepsat.

Jul