Říjen 2010

Knihy, knihy...všude samé knihy

30. října 2010 v 18:41 | Jul |  *About me*
Nedávno jsem narazila na jednu úžasnou stránku, kde adminka zveřejňuje nejen knihy které přečetla v češtině, ale i angličtině a píše o nich články, čímž se mi na papíře utvořil hodně dlouhý seznam knih, které si chci koupit, nebo alespoň přečíst.

Prozatím nevím, kdy zveřejním první recenzi knihy v této rubrice, ale nejspíš to nebude v blízké době. Nejdřív budu muset dát notebook na přeinstalování, protože ten magor mi vyhodí vir i na seznamu a i zde na blogu. I když vypnu internet a odejdu od něj, ten ichtyl si usmyslí, že potřebuje pozornost a začne dementně pípat, což mě neskutečně štve.  Asi si říkáte, proč článek nenapíšu z počítače. Odpověď je jednoduchá- neustále mi někdo stojí za zády, což je mi dosti nepříjemné, takže si opravdu budete muset počkat.

Napadlo mě, že první recenze knihy by moho být Stmívání, ale možná si to rozmyslím...Možná jste si všimli, že jsem nepřidala zmíněnou postavu do článku k povídce Soumrak... Moc se omlouvám, ale když mi neustále někdo píše, volá, nebo opravdu stojí za zády, opravdu to nejde. Takže prosím o hodně, hodně velikou trpělivost.

Jul

Nová rubrika?

26. října 2010 v 19:15 | Jul |  *About blog*
Freezy- freezy.exosited.com
Tak mě napadlo, že když poslední dobou tak strašně ráda čtu, konkrétně za tento měsíc pět knížek, že si založím rubriku s knihami, které jsem přečetla. Ne že bych měla nutkání na internetu zveřejňovat svůj čtenářský deník, ale prostě aby se tu nějaký ten článek za měsíc objevil.
Když už jsme u čtení, nemyslete si, že Vaše povídky už nečtu. Čtu je velice ráda, ale jsem příliš zdechlá, abych zanechala komentář. Já vím, jsem děsně líná....

Jul

Rozhodnutí

25. října 2010 v 18:08 | Jul |  *About blog*
By Enny- layworld.blog.cz
Jak asi vidíte, na tomto blogu už jsem se pěknou dobu neukázala- přesněji řečeno něco okolo šesti měsíců. Nechci Vám slibovat, že sem častěji budu přidávat články, povídky, nebo něco málo z mého osobního života. Ale ani tento blog nechci rušit, mám ho strašně ráda.
S povídkami jsem ani trochu nehla, ale mám určité představy se Soumrakem. Po přečtění třetí knihy Vampýrské Akademie jsem plná dojmů a prostě si nemůžu pomoct, takže v brzké době (dnes nebo zítra) čekejte, že zaktualizuju článek s postavami.

Těžko říct, kdy se znovu ozvu, ale snad to bude dřív než za měsíc.

Jul