Vampýrská akademie 2- Mrazivý polibek

7. února 2011 v 19:49 | Jul |  *Richelle Mead*
Vampýrská akademie 2- Mrazivý polibek
Frostbite


O čem kniha je:Rose s Lissou už se znovu zabydlely ve škole. Lissa vypadá  po boku Christiana šťastnější a Rose si nějak neví rady s náklonností (či spíše láskou?), kterou cítí k Dimitrimu. 

On ji sice opětuje, ale díky zásadám se s ní nechce zaplést. Což Rose dost trápí a hledá si někoho, kdo by mohl její žal zmírnit. A vypadá to, že její kamarád Mason by byl více než jenom ochotný. Jenže Rose nemá to srdce jej vodit zbytečně za nos, když jediný na koho dokáže neustále myslet (tedy kromě Lissy) je právě Dimitri. 
Díky Vánočním prázdninám se studenti i s rodiči vydají do zimního střediska a kvůli vyšší pravděpodobnosti útoku ze strany Strigojů přijedou i rodinní Strážci, aby byla zajištěna větší bezpečnost jak studentům - tak jejich rodičům.
Na scéně se objevuje i sebestředný Adrian Ivashkov, který nemá nic lepšího na práci, než se k Rose vtírat a ještě hůř, lézt jí do snů. Kromě něj se blíže seznámíme i s tetou Christiana, Tashou, která dává dost jasně najevo, že by si přála, aby se Dimitri stal jejím novým Strážcem a... vlastně i mnohem víc. A vypadá to tak, že Dimitri o její nabídce vážně uvažuje. Což Rose jenom víc zraňuje a snaží se nastálou situaci řešit tak, jak sama nejlépe umí. Sarkastickými řečmi a zlobou. A po lehké zmínce v první knize... se konečně setkáváme s matkou Rose, věhlasnou Strážkyní Janine Hathaway.
A jako by toho nebylo málo, zatímco jsou studenti s rodiči na lyžařském výletě, do školy se dostanou Strigojové a parta studentů se vydá za nimi. Rose je následuje, ve snaze je zachránit před jistou smrtí. Jenže sama zjistí, že ne všechny můžete zachránit... ©

Osobní názor: Tak teprve u tohoto dílu můžu říct, že jsem si tuto sérii zamilovala. A to asi hlavně kvůli Adrianovi, on je prostě BOŽÍ!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 10. června 2011 v 15:27 | Reagovat

Chceš vyhrát Minibike, R/C model Ferrari, originální hru COD:Black Ops nebo MP4 přehrávač ? Koukni se na http://raketka.cz/soutez-c.-1 a zůčastni se letní soutěže raketka.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama