*About blog*

Co určitě bude

14. března 2011 v 17:49 | Jul

Na tento týden mám útrum s psaním. Sestra má nejspíš praxi, tak bude týden doma a bez prázdného pokojíčku prostě nic nenapíšu.
V nejbližší době můžete očekávat recenzi na celou knižní sérii Mediátor, snad i na Crescendo a pokud dočtu Váhání, tak i na to.
Dnes mi došel mail z knižního webu, takže snad už tento týden mi dojdou: Inkanceron, Smečka a Nádherné bytosti.

Jul

Ehm..

6. prosince 2010 v 20:39 | Jul
sharon-bloom- smile
Perfektní nadpis, co? Bohužel nevím jaké nadpisy mám dávat článkům, které jsou o ničem, takže k věci.
Dokonale tento blog zanedbávám, ale to hodlám napravit. Po tomto článku bude následovat další s rozcestníkem knížek, které jsem přečetla (Harryho Pottera asi zná každý, takže toho jsem vynechala). Když se tak dívám na seznam, mám připravených asi třináct knih, takže čekejte nával článků...Samozřejmě přednastavených.

Jul

Oddělovač

Nová rubrika?

26. října 2010 v 19:15 | Jul
Freezy- freezy.exosited.com
Tak mě napadlo, že když poslední dobou tak strašně ráda čtu, konkrétně za tento měsíc pět knížek, že si založím rubriku s knihami, které jsem přečetla. Ne že bych měla nutkání na internetu zveřejňovat svůj čtenářský deník, ale prostě aby se tu nějaký ten článek za měsíc objevil.
Když už jsme u čtení, nemyslete si, že Vaše povídky už nečtu. Čtu je velice ráda, ale jsem příliš zdechlá, abych zanechala komentář. Já vím, jsem děsně líná....

Jul

Rozhodnutí

25. října 2010 v 18:08 | Jul
By Enny- layworld.blog.cz
Jak asi vidíte, na tomto blogu už jsem se pěknou dobu neukázala- přesněji řečeno něco okolo šesti měsíců. Nechci Vám slibovat, že sem častěji budu přidávat články, povídky, nebo něco málo z mého osobního života. Ale ani tento blog nechci rušit, mám ho strašně ráda.
S povídkami jsem ani trochu nehla, ale mám určité představy se Soumrakem. Po přečtění třetí knihy Vampýrské Akademie jsem plná dojmů a prostě si nemůžu pomoct, takže v brzké době (dnes nebo zítra) čekejte, že zaktualizuju článek s postavami.

Těžko říct, kdy se znovu ozvu, ale snad to bude dřív než za měsíc.

Jul

Poruchy blogu + kapitola

18. března 2010 v 19:28 | Jul
Avatar
Vlastně to jednoduše schrnu. Včera večer jsem se pokoušela přidat kapitolu k Soumraku, ale prostě jsem nemohla psát text. Nešlo mi kliknout do toho bílého prostoru kde obvykle všichni píšeme. Také mi nejel Facebook. Dnes jsem poslechla radu sestry a přešla jsem z obvykle používané Opery na Internet Explorer a vše je jak má být. Kdo má také tyto poruchy, vyzkoušejte jiný prohlížeč.=)
P.S.: Kapitolu přidám již za chvíli.
Jul
Oddělovač

Little philosophical girl

8. února 2010 v 20:07 | Jul
Chystám nový lay, který jsem si "ukradla" od s-unny. Už dávno mě okouzlila její úžasná grafika a už dlouho chci nový lay. Ne že by se mi ten co mám teď nelíbil, ale chce to změnu (není vyloučeno že se k němu vrátím). Sice jsem psala Princess posílala žádost o lay již před prázdninami, neodepsala mi, což je mi velice líto, jelikož i ona má krásnou grafiku.
No, takže ho dnes určitě nastavím a pokusím se i zkulturnit menu, aby bylo potom přehledné. U kapitoly jsem se Vám zapomněla zmínit, že jsem přejmenovala Karen na Alexandru (sama nevím proč).

No nic, valím nastavovat.
Jul

Blog.cz opět blbne

12. ledna 2010 v 16:38 | Jul

Nevím, jestli to dělá i někomu jinému, ale mě se na úvodní stránce naskytl dost podivný úkaz...Těžko se to vysvětluje, takže obrázek s oným výpadkem pod perexem.

Co nového

11. října 2009 v 19:13 | Jul
Udělala jsem menší změny. V rámečku výše už není básnička, ale informace, co nového se událo.... Dnes jsem vložila "oddělovače" do rozcestíku ke kapitolovkám, aby bylo lépe poznat, co je co, ale časem je asi změním..Toť vše.

Jul

Hádejte, co je dnes za den

7. září 2009 v 10:00 | Jul
Mám pro Vás jednu velice důležitou zprávu. Víc v celém článku.

Oscar 2009

16. srpna 2009 v 20:32 | Jul
Tak tuto soutěž jste už mohli vidět zde. Více informací najdete pod perexem.

Lady of Violin

6. srpna 2009 v 9:36 | Jul
Ano, ano. Vidíte správně. Opět jsem změnila kabátek blogu. No není úžasný? Já myslím že ano. Je opět na přání a udělala ho pro mě moc šikovná layoutářka Princess. Tímto bych jí chtěla ještě jednou moc poděkovat, je úchvatný.

P.S: Kapitola k Soumraku bude už dnes, takže se máte aspoň na co těšit =o)

Vaše okouzlená Jul


Co plánuji

6. července 2009 v 20:52 | Jul
Takže.....připravila jsem si pro Vás sezna věcí, na které se můžete těšit a co vlastně chystám + malé odhalení o čem některé kapitolky budou.

Nový lay

18. června 2009 v 14:14 | Jul
Po dlouhé době jsem změnila kabátek blogu. Jeho autorkou je Illandris, která byla tak hodná a splnila mi mé přání, které určitě nebylo zrovna malé.

Jul

Trochu to tu umírá

4. června 2009 v 17:39 | Jul
Moc se tady nebu rozepisovat, takže víc v c.č.

Hledá se beta

17. března 2009 v 16:45 | Jul
Ahojte lidi!

Nový vzhled+odjíždím

13. února 2009 v 14:11 | Jul
Moc to tady nebudu rozepisovat, tak kdo chce vědět víc, ať klikne na celý článek

Nový art k Osudovým krokům

7. února 2009 v 17:37 | Jul
Takže jsem si hrála a konečně vytvořila nový art k osudovým krokům . Je daný pod perexem aby se každý kdo sem vkročí nelekl...

Are you afraid ?

28. prosince 2008 v 18:11 | Jul
Ahojte
Jak jste si mohli všimnout , změnila jsem kabátek xD ........ autorem není nikdo jiný než Enny (odkaz na ni jnajdere v oblíbených stránkách ) .
Co se týče povídek,tak Nat je u mě , takže se budeme snažit něco sesmolit i když máme v plánu si jít smočit naše plovací blány ( slovo Nat : já mám jen ploutve ) xD .
Jak už jsem se jednou zmínila , chtěla bych začít psát svou vlastní tvorbu , což si myslím že by mi i možná víc vyhovovala , ak se chci zeptat, jestli by jste to četli.
Tak si užijte zbytek roku a užijte si Silvestr

Rekonstrukce

26. prosince 2008 v 22:08 | Jul


Momentálně jsem u Nat a předělávám design blogu (opět od Enny) . Nějak se mi ho nedaří správně nastavit , takže to budu dodělávat zítra , tak se to snad podaří .

Zatím naviděnou Jul

Nový vzhled od Enny

25. října 2008 v 20:28 | Jul
Nový vzhled.......zase

 
 

Reklama